Vinkanna i silver

565226

VINKANNA, silver, invändigt förgylld, finländska importstämplar 1988, höjd 22,5 cm, vikt 750 g.

Smärre bruksslitage.

Silver

Södra kajen 14, Helsingfors

Vinkanna i silver

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
4342793
4341265
200
4341261
150
4341259
110
4338430
100

Slutpris EUR:
3 109 SEK, 341 USD
Utropspris EUR: