Finsk silversupsked

565124

SUPSKED, silver, Tillander, Helsingfors 1977, stämplad "Handmade" samt numrerad 2588, längd 15 cm, totalvikt ca 41,5 g

Silver

Södra kajen 14, Helsingfors

Finsk silversupsked

Budhistorik

Bud EUR

2018-10-13 kl 11:33
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
150