Veikko Eskolin-Esk

565091

VEIKKO ESKOLIN-ESK (1936-2001) Komposition, signerad och daterad -87, rostfritt stål samt plexiglas 123x123 cm.

Spricka

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Veikko Eskolin-Esk

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4341223
500
4341222
110
4341220
100

Slutpris EUR:
500
5 181 SEK, 568 USD
Utropspris EUR:
1 800-2 200