Dawid fotografi

565089

DAWID (Björn Dawidsson, född 1949), foto, 99/99, vit blomma, signerad och daterad 2005, bildstorlek 25 x 20 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se

Fotografi, Collection

Dawid fotografi

Budhistorik (2 bud)

4363375
550
4359482

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.