Dawid fotografi

565088

DAWID (Björn Dawidsson, född 1949), foto, 97/98, 2005, blomma, signerad och daterad 2005, bildstorlek 25 x 20 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se

Fotografi, Collection

Dawid fotografi

Budhistorik (4 bud)

4363145
4360116
4359478
4345558

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.