Alfred Wahlberg oljemålning

564680

ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Kustby i månsken
signerad Alfr. Wahlberg, olja på duk, 60 x 92 cm

Smärre krackelyrer

Konst, Äldre måleri, Collection

Alfred Wahlberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4363151
6 000
4362317
5 400
4361574
5 200
4360076
5 000
4360032
3 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.