Francisco Borès, Fillette au Livre

563390

FRANCISCO BORÈS (Spanien 1898-1972): Fillette au Livre, signerad och daterad Borès 47, olja på duk, 35 x 27 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

Konst, Modernt måleri, Collection

Budhistorik (28 bud)
4363864
29 000
4363861
28 000
4363860
27 000
4363858
26 000
4363855
25 000

Slutpris SEK:
29 000
2 799 EUR, 3 178 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.