Cartier kulspetspenna förgylld stämplad Cartier

563296

CARTIER, kulspetspenna, förgylld, stämplad Cartier samt serienummer 530669, strukturerad dekor, längd ca 13,5 cm

Diverse, Fashion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (12 bud)
4317857
4316216
4317278
4316216
4317275
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.