Cartier tändare förgylldd stämplad Cartier

563295

CARTIER, tändare, förgylldd, stämplad Cartier samt serienummer 88346 N, strukturerad dekor, höjd ca 7 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Diverse, Fashion

Budhistorik (14 bud)
4320175
900
4318107
850
4316050
4314488
750
4313366
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.