Orientmatta antik Bidjar galleri

563247

ORIENTMATTA, Bidjar, antik 1910-20-tal, galleri, ca 528x108 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Visning Art & Antiques, Nybrogatan 32

Mattor/Textilier, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (16 bud)
4363749
8 600
4363741
8 400
4360415
8 200
4363722
8 200
4360415
8 000

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.