Fat Carl Saur

563225

FAT, tenn, stämplat Carl Saur, Stockholm 1775, runt, diameter 40 cm

Slitage, något anlupet

Diverse, Samlarobjekt, Metall, Tenn, Allmoge

Rum 7, Hylla 10

Fat Carl Saur

Budhistorik (5 bud)
4365940
1 300
4364145
4355400
4348340
600
4345857

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.