Kaj franck flaska

563012

KAJ FRANCK, flaska, signerad Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, 1960-tal, rött och grönt glas, höjd 22,5 cm, diameter 16 cm.

Glas, Vaser, skålar, fat

Södra kajen 14, Helsingfors

Kaj franck flaska

Budhistorik (31 bud)
Bud EUR
4382262
2 500
4382257
2 400
4382257
4382245
2 100
4382245

Slutpris EUR:
2 500
25 907 SEK, 2 839 USD
Utropspris EUR:
1 000-1 200