Märklin vagnar spår Ho

560180

MÄRKLIN VAGNAR, 11 st, spår Ho, 1940-50-tal, bestående av: öppen godsvagn med bromshytt 315b, 5 öppna godsvagnar 311 varav en med timmer och en med kollast, bagagevagn 310, 2 ölvagnar med bromshytt 325, 2 kylvagnar med bromshytt 324

Lackskador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 29

Märklin vagnar spår Ho

Budhistorik (4 bud)

4336184
1 800
4336178
1 700
4325429
1 600
4320249

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.