Märklin tankvagnar

560168

MÄRKLIN TANKVAGNAR, 10 st, spår Ho, 1960-tal, bestående av: 2 Esso 4524, 2 Kol och Koks 4525, 3 Carltex 4526, 2 Koppartrans 4527, Melass Sockerbolaget 4528

Delvis slitage/skadade tanklock, 3 skadade fabriksförpackningar medföljer

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 29

Märklin tankvagnar

Budhistorik (19 bud)
4335434
4 800
4329773
4 600
4335433
4 400
4329773
4 200
4335431

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.