Märklin tankvagnar

560164

MÄRKLIN TANKVAGNAR, 5 st, spår Ho, 1950-tal, bestående av: 2 Shell boggivagn 334, Shell 314 med bromshytt, Esso 314 med bromshytt, BP 314 med bromshytt

Smärre//lackskador, BP tanklock skadat, en fabriksförpackning till 334 medföljer

Leksaker, Diverse, Tema

Märklin tankvagnar

Budhistorik (11 bud)
4329775
4328269
2 800
4320713
2 600
4328267
2 600
4320713
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.