LG Lundberg

558812

LG LUNDBERG (född 1938): "Sundet" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 63/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband" - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

Rum 9, Vagga 1

LG Lundberg

Budhistorik (3 bud)

4377159
4371309
4361484

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.