LG Lundberg

558811

LG LUNDBERG (född 1938): "Bud" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 62/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

Rum 9, Vagga 1

LG Lundberg
Budhistorik (1 bud)

4371305
2018-10-25 23:08:33

2018-10-27 kl 16:38
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.