Oljemålning signerad Kovalskaya

Föregående | Översikt | Nästa

557121

KOVALSKAYA (Ryssland 18/1900-tal): Vinterlandskap, signerad och daterad Kovalskaya 1915, olja på duk, 66,5 x 100 cm

Ändringar/tillägg
Visning Art & Antiques
Nybrogatan 32

Konst, Äldre måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

557121 - Oljemålning signerad Kovalskaya
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

4336494
2018-10-14 14:19:49
4334828
2018-10-13 20:07:47

6 dagar kvar
Avslutas 2018-10-23
14:15   (15:15 )
AKTUELLT BUD SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.