Hendrik Govaerts och Abraham Hondius oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

556712

HENDRIK GOVAERTS (Mechelen 1669-1720 Antwerpen): Narcissus, sign H: Goovaert, hundarna är troligen målade av Abraham Hondius (c.1625-1695), olja på duk, ca 67,5x83 cm, på baksidan rysk etikett

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

556712 - Hendrik Govaerts och Abraham Hondius oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

4338111
1 300
4336599
4333139
4332603

8 dagar kvar
Avslutas 2018-10-23
11:24   (12:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
20 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.