Mosse Stoopendaal gäss

553814

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Sträckande gäss, signerad Mosse Stoopendaal, olja på duk, ca 39x74 cm

Konst, Äldre måleri

Mosse Stoopendaal gäss

Budhistorik (10 bud)
4369381
5 200
4369503
5 200
4369381
5 000
4368991
4 800
4368991

Slutpris SEK:
5 200
473 EUR, 546 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.