Eemu Myntti

552743

EEMU MYNTTI (1890-1942) "Landskap, Cagnes"
Utförd 1923. Olja på duk 39x55 cm.

Proveniens: Tikanojas konsthem.

Södra kajen 14, Helsingfors

Eemu Myntti

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
4382887
460
4382130
440
4381775
420
4371624
4342824
320

Slutpris EUR:
460
5 061 SEK, 531 USD
Utropspris EUR:
1 500-2 500