Rafael Wardi

550880

RAFAEL WARDI (1928-): "Interiör"
Signerad, olja på duk 86x120 cm.

Utställning: Helsingfors Konsthall: Rafael Wardi, årets konstnär 1984 nr. 78, avbildad på sid 81.

Södra kajen 14, Helsingfors

Rafael Wardi

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4382217
12 000
4382160
11 000
4360855
10 000
4343171
8 000
4341137
7 200

Slutpris EUR:
12 000
132 013 SEK, 13 861 USD
Utropspris EUR:
12 000-15 000