Märklin elllok 3013

549986

MÄRKLIN ELLOK SEH 800, 2 st, spår Ho, 2 st, 1960-tal, fabriksförpackningar medföljer

En med mindre lackskador, en med lackskador, skadade förpackningar

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 30

Märklin elllok 3013

Budhistorik (5 bud)
4334768
1 400
4334766
1 300
4323991
4315728
4315727

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 147 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.