Märklin ellok SEW 800

549945

MÄRKLIN ELLOK SEW 800, spår Ho,1950-tal, grönt ellok, med släpskor

Smärre lackskador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 29

Märklin ellok SEW 800

Budhistorik (5 bud)
4329757
4336126
1 900
4329757
1 600
4320178
4316328
750

Slutpris SEK:
182 EUR, 210 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.