Märklin ånglok SK800

549917

MÄRKLIN ÅNGLOK SK800, spår Ho, 1950-tal, fabriksförpackning medföljer

Mindre lackskador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 30

Märklin ånglok SK800

Budhistorik (10 bud)
4328578
4320695
2 800
4328573
2 800
4320695
2 600
4328570
2 400

Slutpris SEK:
273 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.