Märklin elllok DL800

549909

MÄRKLIN ELLOK DL800, spår Ho, 1950-tal, brunt dubbellok, släpskor och takstömsavtagare, fabriksförpackning utan insats medföljer

Färgbortfall, färgförbättringar, förpackning med skador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 30

Märklin elllok DL800

Budhistorik (6 bud)
4334629
5 200
4329777
5 000
4329776
4 800
4322609
4 200
4316331

Slutpris SEK:
5 200
473 EUR, 546 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.