Märklin ST800 motorvagnståg

549268

MÄRKLIN MOTORVAGNSTÅG ST 800, spår Ho, 1950-tal 3 delar, vit /rödlackerat, fabriksförpackning som delvis saknar inredning medföljer

Lackskador, takströmskenor saknas, senare kompletterat med släpskenor, delvis omlackerad

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 30

Märklin ST800 motorvagnståg

Budhistorik (7 bud)
4324174
5 600
4324173
5 200
4322613
4 400
4320240
4 200
4320237

Slutpris SEK:
5 600
547 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.