Soile Yli-Mäyry

548442

SOILE YLI-MÄYRY (1950-): Eldsten, signerad samt daterad 1997, olja på duk 65x54 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Soile Yli-Mäyry

Budhistorik (36 bud)
Bud EUR
4382599
1 450
4348809
1 400
4348809
1 350
4381550
1 300
4348809
1 250

Slutpris EUR:
1 450
15 952 SEK, 1 675 USD
Utropspris EUR:
800-1 200