Soile Yli-Mäyry

548440

SOILE YLI-MÄYRY (1950-): Till havs, signerad samt daterad 1991, olja på duk 65x139 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Soile Yli-Mäyry

Budhistorik (45 bud)
Bud EUR
4382733
4 200
4382732
4382732
3 900
4382726
3 800
4382726
3 600

Slutpris EUR:
4 200
46 205 SEK, 4 851 USD
Utropspris EUR:
1 200-1 800