Berit Woelffer Rölakan matta

542879

BERIT WOELFFER, matta, Rölakan, signerad BW, geometriska blommor på brunt botten, ca 226 x 152 cm.

lätt slitage

Mattor/Textilier, Moderna mattor, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Berit Woelffer Rölakan matta

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4330029
70
4309663
30

Slutpris EUR:
70
770 SEK, 81 USD
Utropspris EUR: