Eero Saarinen Tulip soffbord

Föregående | Översikt | Nästa

542873

EERO SAARINEN, SOFFBORD "Tulip", Eero Saarinen,
rund skiva av svart marmor, vitlackerad rund pelarfot, diameter 40, höjd 52cm.

Bruksslitage. Repor. Fläckig skiva. Lackskador. Större nagg.

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

542873 - Eero Saarinen Tulip soffbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Eero Saarinen Tulip soffbord

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4338574
110
4337692
100
4328745
90
4326510
85
4326509
30

2 dagar kvar
Avslutas 2018-10-17
12:38   (13:38 )
AKTUELLT BUD EUR:
110
1 126 SEK, 129 USD
Utropspris EUR:

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund