Haug Snekkeri soffbord

542866

SOFFBORD, etikettmärkt Haug Snekkeri A/S, Made in Norway, 1900-talets andra hälft, ädelträfanerad, två lådor i sargen och utdragbar bricka, 146 x 84 cm, höjd 75 cm.

Vi ber potentiella köpare notera att flera länder förbjuder import av objekt som innehåller material från exotiska träslag, hotade arter, inklusive men inte begränsat till korall, elfenben och sköldpadda. Därmed bör potentiella köpare vara bekanta med relevanta bestämmelser före budgivning, ifall att objektet ska importeras till ett annat land.

Slitage, stötmärken.

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Haug Snekkeri soffbord

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4326903
240
4309641
200
4309549
150
4309548
100

Slutpris EUR:
240
2 456 SEK, 281 USD
Utropspris EUR: