Soffbord

542865

SOFFBORD, teak, 1960-tal, 120 x 60 cm, höjd 46,5 cm.

Slitage och torkat lack, glasskiva med nagg.

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Soffbord

Budhistorik

Bud EUR

2018-10-17 kl 11:46
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR: