Filmer 1910 och 1910-tal

538828

FILMER, ca 34 st, 1900-talets början, Pathé, 9,5 mm, cellulosaacetat, film för amatörfilmare, bl.a. Pathé baby, Pathex och Pathéscope, flertalet filmer med Charlie Chaplin

Nautica/Technica, Diverse, Tema

Monter 31

Filmer 1910 och 1910-tal

Budhistorik (5 bud)
4328975
600
4336693
550
4328975
500
4312795
450
4312795

Slutpris SEK:
600
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.