Märklin dockbadrum

536586

MÄRKLIN DOCKBADRUM, 1920-30-tal, nr 8599, litograferad och lackerad plåt, i kakelimitation, inredning med badkar, toalett, handfat samt dusch i porslin, längd 62 x 25 cm, höjd 32 cm

Saknar kranar och munstycken samt proppar till handfat och dusch, belysning möjligen ej original, plåt och smärre lackskador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 30

Märklin dockbadrum

Budhistorik (8 bud)
4335962
4335915
4335914
1 400
4335889
1 300
4331868

Slutpris SEK:
364 EUR, 420 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.