Orobr brandfordon

535904

OROBR BRANDFORDON, 2 st, 1920-30-tal, hästdragen vagn med brandman som förare, öppen brandbil med förare och 4 brandmän, litograferad plåt, hästdragna vagnen med spiralfjäderverk, längd 29 resp. 20 cm

Brandbilen saknar urverk, lackskador, delar saknas

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 28

Orobr brandfordon

Budhistorik (14 bud)
4337277
2 600
4336666
2 400
4336666
4337021
4336666
1 900

Slutpris SEK:
2 600
236 EUR, 273 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.