Brio Musse Pigg

535310

BRIO MUSSE PIGG, 1960-tal, trä, ledade armar och ben, rödmålade byxor, märkt "made in Sweden" samt etikett märkt "Brio", höjd ca 27 cm

Saknar svans, smärre slitage

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 28

Brio Musse Pigg

Budhistorik (8 bud)
4336091
4335867
4335867
750
4314935
700
4314935
600

Slutpris SEK:
109 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.