Leksakskuriosa

535302

LEKSAKSKURIOSA, 1900-1930-tal, bestående av: 3 skallror, sparbössa, skämtkort, 3 "pinball" askar, dragleksak, 5 st "tryck" figurer, räknare "Consul educated the monkey", magisk "tryckdosa" Lehmann Indu nr 824, magnetspel

Smärre skador, möjligen trumlock till spelande figur ej original

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 28

Leksakskuriosa

Budhistorik (7 bud)
4321624
2 600
4337252
2 400
4321624
4336665
4321624
1 600

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.