Penny Toys

535291

PENNY TOYS, 5 st, 1920-30-tal, bestående av: Meier barn i gungstol, handstående clown (troligen Distler), symaskin (troligen Fischer), Röda kors limousine samt flygplan, litograferad plåt, längd ca 5,5-9,5, höjd ca 2,5-13 cm

Smärre skador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 28

Penny Toys

Budhistorik (18 bud)
4337113
4 400
4337136
4 200
4337113
4337134
3 800
4337113
3 600

Slutpris SEK:
4 400
400 EUR, 462 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.