Clown och pianospelande man

535290

CLOWN OCH PIANIST, 1930-tal, clown på enhjuling, cyklande i ett hjul, urverksdriven, man vid piano, handvevad med enkel speldosa, litograferad plåt, höjd ca 17 resp. 7,5 cm

Clownens funktion ej tillfredställande lackskador

Leksaker, Diverse, Tema

Clown och pianospelande man

Budhistorik (8 bud)
4327083
2 400
4325286
4321665
4321665
1 600
4325261

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.