Mekaniska leksaker

535288

MEKANISKA LEKSAKER, 4 st, 1940-50-tal, bestående av: Einfalt Autogyro, Gescha piccolo med resväska, Arnold dressyr ekipage med häst och man, Arnold apa, samtliga urverksdrivna, övervägande litograferad plåt, höjd 7-14 cm

Dressyrekipaget med defekt funktion, smärre skador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 28

Mekaniska leksaker

Budhistorik (6 bud)
4336460
1 800
4336425
1 700
4327089
1 600
4321672
4327088

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.