Maskingevär bl.a. Lehmann

535062

MASKINGEVÄR, 2 st, Lehmann nr 735, 1915-38, Edor med fabriksförpackning, 1930-tal, längd ca 14 resp. 16 cm

Smärre lackskador/slitage, förpackning med smärre slitage

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 27

Maskingevär  bl.a.  Lehmann

Budhistorik (7 bud)
4336642
600
4331914
550
4328493
500
4326089
450
4328399

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.