Corgi The Green Hornet

534871

CORGI, nr 268, The Green Hornet, "Black Beauty", i fabriksförpackning med 2 missiler och 2 radarscanner

Bil med obetydligt slitage, kartong med smärre skador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 28

Corgi The Green Hornet

Budhistorik (14 bud)
4336300
1 600
4336299
4336297
1 400
4336295
1 300
4325758

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.