Einfalt krokodil

534153

EINFALT KROKODIL, 1920-30-tal, med ridande figur på ryggen, urverksdriven, under gång rör sig krokodilen framåt samtidigt som han glappar med käften, längd

Defekt urverk, smärre lackskador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 28

Einfalt krokodil

Budhistorik (12 bud)
4335930
4336098
1 400
4335930
1 300
4335870
4335929

Slutpris SEK:
136 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.