Space man robot

534143

SONSCO NOMURA TOYS SPACE MAN ROBOT, ca 1958, litograferad plåt i ett flertal färger, batteridriven med sladd och dosa, överdel till fabriksförpackning medföljer, höjd ca 23 cm

Smärre lackskador vid fötter, obetydliga lackskador, kartong med slitage, lampor fungerar men funktion defekt

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 28

Space man robot

Budhistorik (17 bud)
4336477
10 000
4333420
9 800
4333420
9 600
4336476
9 400
4333420
9 200

Slutpris SEK:
10 000
909 EUR, 1 050 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.