Schuco Charlie Chaplin

534141

SCHUCO CHARLIE CHAPLIN, 1930-tal, filtklädd plåt, urverksdriven, under gång snurrar Charlie käppen, fabriksförpackning med instruktionsblad medföljer, höjd ca 16,5 cm

Obetydliga skador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 28

Schuco Charlie Chaplin

Budhistorik (32 bud)
4335605
9 400
4336269
9 200
4335605
8 800
4336267
8 600
4335605
8 400

Slutpris SEK:
9 400
854 EUR, 987 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.