Pistoler

534131

LEKSAKSPISTOLER, 4 st, 1900-talets första hälft, "Sidi", "Juno", "Ara" samt Cadet", Cadet och Sidi i fabriksförpackningar, 4 förpackningar med ammunition medföljer, längd ca 7,5-23 cm

Rost- och smärre plåtskador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 28

Pistoler

Budhistorik (5 bud)
4336649
500
4322118
450
4323121
4322118
4312583

Slutpris SEK:
500
45 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.