Lehmann Gnom bilar och garage

534075

LEHMANN GNOM BILAR OCH GARAGE, 1930-40-tal, bestående av: 5 bilar: lastbil 813, lastbil 814, racerbil 808/1, 2 personbilar 807/1, dubbelgarage 806, garagets längd ca 12,5 x 9,5 cm

Racerbil med lackskador, smärre skador

Leksaker, Diverse, Tema

Lehmann Gnom bilar och garage

Budhistorik (5 bud)
4336418
2 800
4321649
2 600
4336417
2 400
4321649
1 400
4313320

Slutpris SEK:
2 800
255 EUR, 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.