Limousin England

534044

LIMOUSINE, 1930-tal, England, litograferad och lackerad plåt i grönt och begie, uniformerad chaufför, hjul helt i plåt, urverksdriven, längd ca 35 cm

Smärre skador, defekt urverk

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 26

Limousin England

Budhistorik (7 bud)
4336249
700
4336247
650
4336245
600
4335757
550
4335424
500

Slutpris SEK:
700
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.