Automater 5 st

534022

AUTOMATER, 5 st, 1950-60-tal, bestående av: Alps "Clown the magician", Yonezawa "Sleeping baby bear", (dessa två i slitna fabriksförpackningar), Marusan "Grandpa", Yonezawa "Piggy cook", Alps "Picnic Bear", samtliga batteridrivna, höjd ca 17-28 cm

Sleeping bear funktion defekt, delvis med slitage

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 29

Automater 5 st

Budhistorik (6 bud)
4336448
1 800
4335735
1 700
4336447
1 700
4335735
1 600
4331904

Slutpris SEK:
1 800
164 EUR, 189 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.